Karşıt İnceleme

Notitek Software

Karşıt İnceleme

KiHero KİP (Karşıt İnceleme Platformu) ile sadece 191 İndirilecek KDV Listesi girerek karşıt inceleme tutanağı bilgi isteme yazısı gibi evrakları kolayca hazırlayabilirsiniz. Üstelik Fatura Listesi hazırsa otomatik olarak sisteme aktarıp hızınıza hız katabilirsiniz.

KiHero KİP ile tüm incelemeleriniz (farklı sözleşmeler, farklı mükellefler, farklı dönemler) tek bir dosya altında! Tek ortak dosya altında çalışarak istediğiniz zaman istediğiniz incelemeyi bulabilir, tek tıklama ile tüm incelemelerin yedeğini alabilirsiniz.

KiHero KİP ‘i kullanmak için özel bir çaba harcamanıza gerek yok. İşlemleri en kısa ve basit şekilde yapabilmeniz için tasarlandı. Kullanım kolaylığını görmek için bizi arayın, özellikleri ve kullanım kolaylığı hakkında canlı demomuza katılın.

KiHero KİP ‘de evraklar tam da istediğiniz gibi. Kurulumdan önce karşıt inceleme tutanakları, bilgi isteme yazıları size özgün olarak tasarlanır. Ayrıca programla taleplerinizi dinlemek için teknik ekibimiz her zaman yanınızda.

Neler Yapıyoruz?

Karşıt İnceleme

Hesaplama Tekniği

KDV İadesi hesaplamalarında yıllık kümülatif, geri kalan KDV iade konularında aylık kümülatif hesaplanır. Tüm hesaplamalar ⅓ (%50) ve (%80) kriterleri göz önüne alınarak yapılır.

GİB Uyum

GİB formatındaki indirilecek ve yüklenim listelerindeki hataları en baştan tespit eder ve otomatik olarak düzeltir. Program çıktısı olarak alınan Excel listelerini sorunsuz olarak GİB’e yükler.

Tüm Programlara Uyum

Program ayırt etmeksizin tüm muhasebe programlarındaki bilgilere entegredir.

Tebliğe Tam Uyum

Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliği’ne göre çalışan program insan hatalarının önüne geçmekte ve tebliğ dışına çıkılmasını önlemektedir.

Platform Sistemi

Tüm karşıt inceleme yapılacak firmaların KDV ve Muhtasar beyannamesi ile defter beratlardan otomatik verileri tutanağa geçirir ve zaman kayıplarını yok eder.

Referanslarımız